Lean mérnök / specialista (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Lean mérnök / specialista

Feladatok

  • Gyártósori logisztikai folyamatok kialakítása, fejlesztése a hatékonyság növelés elérése érdekében;
  • Új megoldások tervezése, bevezetése a telephelyi célok eléréséhez;
  • Meglévő termékek és NPI projektek támogatása LEAN szempontból;
  • A telephelyen dolgozó munkatársak képzése és támogatása a LEAN eszközök alkalmazásában;
  • Continuous improvement projektek vezetése a bevételezés, raktározás, sorkiszolgálás terén;
  • Folyamatos riportálás a fejlesztési projektek haladásáról a területi és szakmai vezető felé.

Elvárások

  • Több, mint 3 év lean tapasztalat gyártó/termelő vagy logisztikai területen;
  • Minősített Lean Six Sigma Green Belt;
  • Társalgási angol nyelvtudás;
  • Green Belt projekt vezetésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés + juttatási csomag;
  • Céges autó (magán használatra is);
  • Modern, multinacionális környezet;
  • Fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • Időmérési technikák ismerete;
  • Német nyelvtudás;
  • Autóiparban szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Kecskemét