Létesítmény karbantartómérnök (Tatabánya)

Létesítmény karbantartómérnök

Leírás

Dinamikusan fejlődő autóipari partnercégünkhöz keresünk Létesítmény karbantartómérnök munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok

  • A gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk kezelése, elkészítése, napra kész tartása (fűtési/hűtési rendszerek AHU; process folyadékhűtő rendszer; épületvillamosság; tűzbiztonsági jelzőrendszerek, daruk)
  • Kiszolgáló épületek és irodahelyiségek infrastruktúrájának optimális működtetése (gáz, víz, villany, légkondicionáló, sűrített levegő)
  • A berendezések helyes működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
  • A módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése
  • A gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése
  • Együttműködés a karbantartó technikusokkal
  • Jelentések írása és adatok összegyűjtése a meglévő és leendő mérnöki projektekről
  • Berendezések és alkatrészek és az ezekhez szükséges alapanyagok beszerzésének előkészítése

Elvárások
  • Felsőfokú szakirányú végzettség: Épület gépészmérnök, Gépészmérnök, Villamosmérnök vagy Környezetmérnök területen
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás és jó kommunikációs képesség
  • Legalább 3 éves ipari létesítmények fenntartásában üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Rugalmas, nyitott személyiség

Amit kínálunk
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Jó hangulatú, nemzetközi csapat
  • Lehetőségekkel és kihívásokkal teli multikörnyezet

Munkavégzés helye

Tatabánya

Tatabánya