Létesítményüzemeltető- épületvillamosság (Budapest)

Az Indotek Group Magyarország egyik vezető befektetéskezelő nemzetközi cégcsoportja, amely már 12 országban van aktívan jelen. Tevékenységünk középpontjában az ingatlanokkal fedezett banki követelések, valamint a különböző ipari-, kereskedelmi-, szolgáltatói- és lakáscélú ingatlanok megvásárlását, fejlesztését, üzemeltetését és értékesítését magában foglaló vagyonkezelés áll. A közel 600 főt foglalkoztató Indotek Group tulajdonában lévő ingatlanok száma meghaladja a 350-et, és a cégcsoport piacvezető a magyarországi B és C kategóriás ingatlanok piacán. Portfóliónkba tartozik több, mint 40 irodaház, közel 30 nemzetközi és hazai bevásárlóközpont, számos szálloda, raktárépület, iparterület. A beépített és bérbe adható területeink nagysága összességében meghaladja a 2,5 millió négyzetmétert. Az Indotek Group saját fejlesztésű lakóparkprojektjei révén jelen van a lakossági ingatlanpiacon is. Ha szeretnél Te is részese lenni vállalatunk további sikereinek, csatlakozz hozzánk!

Létesítményüzemeltető- épületvillamosság

Feladatok

  • Ingatlanok épületvillamossági rendszereinek műszaki üzemeltetési, karbantartási, javítási, korszerűsítési feladatainak menedzselését
  • Az ingatlanportfólióhoz tartozó 600.000 m2 felépítményi területű irodaházak és ipartelepek szakterület szerinti menedzselését az FM csoport munkatársaként
  • Műszaki üzemeltetéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátását
  • Tervszerű karbantartási munkálatok elvégeztetését, eseti hibajavítások intézését
  • A szükség szerinti feladatok kiadását az ingatlanok gondnokainak, karbantartóknak
  • Az ingatlanok működését befolyásoló jogszabályok ismeretét, betartását és betartatását
  • Szakcégek menedzselését, műszaki tartalom kidolgozását, árajánlatok bekérését, áralkuk lebonyolítását, ajánlatadók versenyeztetését és ártükör készítését
  • Költségvetések és szerződések véleményezését, elkészítését, megkötésének koordinálását, műszaki és döntés előkészítést, szerződéses kötelezettségek és határidők betartását
  • Karbantartó, szerelő szolgáltató partnercégek munkájának koordinálását, ellenőrzését
  • Szükség szerint hatóságokkal és közművekkel történő egyeztetéseket

Elvárások

  • Szakirányú villamossági felsőfokú műszaki végzettséggel (minimálisan BSc diploma) rendelkezel
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalatot szereztél már létesítményüzemeltetésben, kiemelten épületvillamossági területen
  • Gyakorlattal rendelkezel épületvillamossági rendszerek üzemeltetésében
  • Kiemelkedően látod át a folyamatokat és a rendszereket
  • A fellépésed határozott
  • Jól kommunikálsz
  • Megbízható, szorgalmas és terhelhető vagy, valamint gyorsan dolgozol

Amit kínálunk

  • Izgalmas és felelősségteljes műszaki-üzemeltetési feladatokon dolgozhatsz meglévő, saját tulajdonú épületeink zavartalan működésének biztosítása érdekében
  • Támogató és barátságos környezetben, ahol
  • Jófej és segítőkész kollégáidhoz, illetve vezetőidhez bármikor fordulhatsz.
  • Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról
  • Nálunk a versenyképes fizetésed mellett, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.
  • Munkádhoz céges autót biztosítunk, valamint notebook-ot és mobiltelefont

Munkavégzés helye

  • Budapest, 13. kerület

  • Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.
Budapest