Marketing Coordinator (Budapest)

Budapest ikonikus bevásárlóközpontjának marketingcsapata új kollégát keres!

Ha folyékonyan beszélsz angolul, van legalább 5 év releváns tapasztalatod, és szeretnéd magad kipróbálni egy dinamikus csapat részeként, jelentkezz!

Marketing Coordinator

Feladatok

  • Marketing projektek end-to-end-menedzsmentje, kampányok koncepciójának kidolgozása és végrehajtása,
  • Marketing anyagok készítése (online, offline)
  • Marketing ügynökségek és beszállítók koordinálása
  • Részletes briefek készítése és továbbítása a beszállítók felé
  • Social media management
  • Rendezvényszervezés: különleges események, promóciók és szezonális kampányok tervezése és koordinálása
  • Piackutatás és -elemzés

Követelmények

  • Minimum 5 év marketing tapasztalat (előny az ügynökségi, FMCG vagy telekommunikációs tapasztalat)
  • BSC diploma: marketing, vagy gazdasági területen
  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Online és offline marketing tevékenységek ismerete
  • Projektmenedzsment szemlélet, tapasztalat marketing projektek end-to-end kezelésében
  • Erős kommunikációs készség
  • Részletorientált, stratégiai tervezéssel és vezetői képességekkel rendelkező személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Jól megközelíthető, központi helyen lévő irodaház
  • Home office lehetőség a próbaidő letelte után

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest