Mechanikai karbantartó (Dunaharaszti) (Dunaharaszti)

A hirdetés már lejárt!

Mechanikai karbantartó (Dunaharaszti)

Leírás

Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel? Nem okoz neked problémát a folyamatos műszak? Akkor ragadd meg a lehetőséget és dolgozz egy olyan cégnél, ahol megbecsülik a munkádat!

Feladatok

  • A területhez kapcsolódó gépek, berendezések megfelelő műszaki állapotának biztosítása
  • Ütemezett mechanikus javítási, karbantartási munkafolyamatok elvégzése
  • Hibaelhárítás a legrövidebb idő alatt, megfelelő gondossággal, körültekintéssel

Elvárások
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Berendezés javítási, karbantartási szakmai tapasztalat
  • Folyamatos 12 órás műszak vállalása
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk
  • Betanulásodban végig támogatást kapsz
  • Biztos hátteret biztosítunk, hosszú távon gondolkodunk
  • Ingyenes céges járatokat biztosítunk Budapest irányából
  • Vidéki bejárásod támogatjuk
  • Egy nemzetközi csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkarend: 12 órás folyamatos műszak, (6:00 – 18:00/18:00 – 6:00) 3 napos váltásban

Munkavégzés helye

Dunaharaszti