Mechanikai karbantartó mérnök (Gyöngyöshalász)

Autóipari partnerünk az egyik legjelentősebb személygépjármű és teherautó gumiabroncs gyártója. Gyöngyöshalászon található termelőegységük egy magas szinten automatizált, ipar 4.0- s technológiákkal operáló gyár. Ide keresik leendő mechanikai karbantartó mérnök kollégájukat.

Mechanikai karbantartó mérnök

Feladatok

Karbantartó mérnökként elsősorban a gyártási folyamat adott részterületén leszel majd felelős a gépek megbízhatóságának és rendelkezésre állásának biztosításáért. Emellett feladatod lesz a:

  • Karbantartási költségek optimalizálása
  • Meghatározott karbantartási stratégia és karbantartási terv kivitelezése
  • Megbízhatóságot, biztonságot és hatékony működést fejlesztő akciók végrehajtása
  • Problémamegoldó projektek támogatása
  • Tartalékalkatrész-igény meghatározása, tartalék alkatrész felhasználás elemzése és csökkentése
  • Területen dolgozó technikusok szakmai irányítása
  • Előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Heti és havi elemzések készítése, riportálás

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Mérnöki diplomával gépész vagy mechatronikai irányban
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással
  • Gyártási környezetben szerzett releváns tapasztalattal, de akár pályakezdőként is csatlakozhatsz
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel
  • Proaktív személyiséggel és analitikus gondolkodásmóddal

Előny:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Autóipari környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Relokációs támogatás
  • Étkezési támogatás
  • Fejlődési lehetőség egy modern, ipar 4.0 környezetben

Munkavégzés helye

Gyöngyöshalász