Mechanikus karbantartó (Szombathely)

Mechanikus karbantartó

Leírás

Műszaki, mechanikus végzettséggel rendelkezzel, de eddig még nem sikerült elhelyezkedned? Akkor ez a TE LEHETŐSÉGED!

SZOMBATHELYI partnercégünk részére keresünk MECHANIKUS KARBANTARTÓ munkatársakat 1 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • Termelő gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépek tervszerű mechanikus karbantartása
  • Gépegységek és alkatrészek felújítása

Elvárások
  • Szakirányú végzettség, tapasztalat előny (karbantartó-lakatos, géplakatos, mezőgazdasági gépész, autószerelő, mechatronikai karbantartó/ technikus)
  • Gépészeti csapágy szerelési ismeretek
  • Műszaki beállítottság, önállóság
  • Pneumatika, hidraulika ismeretek előny
  • Hegesztési ismeretek előny

Amit kínálunk
  • Biztos hátterű, hosszú múltra visszanyúló cég
  • Versenyképes alap órabér
  • Cafetéria SZÉP kártyára
  • Év végi bónusz
  • Önkéntes túlóra lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaviszony

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely