Szállásos munkalehetőség Szombathelyen! (Szombathely)

Szállásos munkalehetőség Szombathelyen!

Leírás

Gyere és csatlakozz az iparág legkiemelkedőbb vállalatához! BÉREMELÉS 2024.04.01-től!

Jelentkezz most SZOMBATHELYI partnercégünkhöz!

Kiemelkedő bérezéssel keresünk GÉPKEZELŐ KISEGÍTŐ vagy SZERELŐ munkatársakat 3 MŰSZAKOS munkarendben.

Feladatok

  • Betanítás alapján a legyártott egységek összeszerelése.
  • Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
  • Munkadarabok, szerszámok, készülékek használata a munkautasítások alapján.
  • Különböző típusú alkatrészek rendezési feladata.
  • Nyersanyagok és késztermékek szükség szerinti válogatása.
  • A munka-, tűzvédelmi- és biztonságtechnikai előírások betartása.
  • Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.

Elvárások
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépkezelői ismeret
  • Önálló munkavégzés képessége, precizitás
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk
  • Kiemelkedő alapbér és 13. havi fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Cafeteria 37.500 Ft/hó
  • Műszak- és túlórapótlék
  • Havi bónusz (jelenléti, teljesítmény, lojalitás)
  • Céges buszjárat
  • Ingyenes munkásszállás

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es vagy +36/94-508-563 telefonszámokon!

A szakmai önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely