Medior kontrolling szakértő (Budapest)

Medior kontrolling szakértő

Feladatok

  • Támogatja a társasági üzleti terv és az előrejelzések összeállítását, valamint a tervezési, előre jelzési folyamatot
  • Aktív résztvevője a társaság éves beszámoló és üzleti jelentés készítési folyamatának.
  • Támogatja a havi kontrolling zárási folyamatot, részt vesz a havi kontrolling jelentés összeállításában.
  • Segíti a társasági kontrolling objektumok kialakítását, javaslatot fogalmaz meg a szükséges költséghelyeket és rendelés számokat illetően.
  • Felelősen közreműködik a társaság kontrolling rendszerének kialakításában, a kontrolling modulok paraméterezési irányelveinek meghatározásában. Ellenőrzi a hatékonyságnövelő, illetve költségmegtakarítást célzó döntések megvalósulását.
  • Menedzsment döntéseket alátámasztó és megalapozó riportokat készít, továbbá részt vesz a társaság testületei részére a tájékoztató és döntést megalapozó előterjesztések elkészítésében.
  • Felelősen részt vesz a társasági árpolitikájának kialakításában, a társaság tevékenységeire vonatkozó árak meghatározásában.
  • Közreműködik társaság tervezést támogató rendszerének és a SAP CO költségallokációs mechanizmusának összhangjának megvalósításában.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 3 év releváns tapasztalat
  • Magas szintű Excel tudás (függvények széleskörű ismerete, magabiztos használata)
  • A folyamatok, összefüggések gyors átlátása, képesség a komplex problémák részfeladatokra való bontására, valamint felismerési képesség, hogy milyen egyéb szakmai aspektusból (szabályozási, jogi, számviteli, adó, egyéb) kell azokat kezelni.
  • A rá bízott feladatokat szoros irányítás és ellenőrzés nélkül precízen, határidőre történő elvégzése, az időszakosan nagyobb leterheltség vállalása

Előnyök

  • Power BI / makrótudás nagy előnyt jelent a munkaköri feladatokban, hiánya nem kizáró feltétel, de értékes tudás
  • SAP ismeretet (leginkább CO és FI modul) szintén előnyként értékeljük.

Amit kínálunk

  • versenyképes bér
  • teljesítmény alapján prémium vagy bónusz
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, egészségbiztosítás, kockázati balesetbiztosítás)
  • üdülési, sportolási lehetőségek, rendezvények
  • kiemelkedő teljesítmény jutalmazása
  • rugalmas munkaidő
  • vállalati szabadidős és szakmai rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest vagy Paks

Budapest