Medior Könyvelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk 1990 óta van jelen a magyar piacon, ma már egy több országban működő, több ezer embert foglalkoztató, Magyarországon jó ideje piacvezető vállalkozássá fejlődött az autóalkatrészek kereskedelmének területén.

Medior Könyvelő

Feladatok

  • Számviteli feladatok ellátása
  • Adózással kapcsolatos adminisztráció
  • Éves zárási feladatok elvégzése
  • Pénzügyi jelentés készítése
  • Számlák ellenőrzése és precíz könyvelése
  • Mérlegszámlák egyeztetése

Követelmények

  • Minimum 3 éves könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk

  • Prémium munkaeszközök
  • Agilis csapat, hosszú távú perspektíva egy sikeres nagyvállalatnál
  • Saját étterem, kedvezményes étkezési lehetőség
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Belvárosi, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető lokáció (XIII. kerület)

Budapest