Medior/Senior Recruiter (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk közismert szereplő a gyógyszeripar terén, lendületes csapatukba keressük új Medior/Senior Recruiter munkatársukat aki a toborzási folyamatok kivitelezésében segítené a HR csapat munkáját, szakmai vezetőkkel és globális szereplőkkel szorosan együttműködve.

Medior/Senior Recruiter

Feladatok

  • Elsődlegesen szellemi területre történő end to end recruitment feladatok ellátása
  • Lokális és globális toborzási projektekben való aktív részvétel
  • Folyamatos kapcsolattartás a támogatott területeken dolgozó kollégákkal és vezetőkkel, stakeholder management
  • A HR csapat tagjaival napi szintű szoros együttműködés, közös gondolkodás
  • Rendszeres adminisztráció és riportok elkészítése, folyamatos fejlesztése

Követelmények

  • Ideálisan legalább 3 év toborzói tapasztalattal rendelkezel gyártói/vállalati oldalon, de RPO tapasztalattal rendelkező ügynökségi tapasztalatot is szívesen látunk
  • Jól ismered és magas szinten használod a különböző toborzási módszertanokat, eszközöket
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel és magabiztos, aktív, napi szinten használt angol nyelvtudásod van
  • Hatékonyan kezeled a recruitment rendszereket, MS Office programokat
  • Lendületes és proaktív vagy, csapatban játszol, de önállóan dolgozol
  • A változásmenedzsment és prioritások felállítása a mindennapjaid része

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy folyamatosan növekvő szervezetnél
  • Éves bónusz vállalati eredmények és egyéni teljesítmény alapján
  • Kiemelkedő, piaci átlagon felüli cafeteria összeg
  • Fejlődési és tanulási lehetőség multinacionális környezetben
  • Sportolási és étkezési lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest