Megmunkálási rezidens mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Megmunkálási rezidens mérnök

Feladatok

  • Az új kolléga fogja képviselni a vállalatot a külső megmunkálást végző partnereknél, a kapcsolatot fogja tartani műszaki és technológiai kérdésekben;
  • TPM és karbantartási tevékenység, cserealkatrészek menedzselése;
  • Ajánlatadás során a műszaki és technológiai feltételek meghatározása;
  • Megmunkáló cellákhoz tartozó szerszámtestekkel, lapkákkal, megfogó készülékekkel való foglalkozás;
  • A termelő gépek kihasználtságának és minőséget befolyásoló paramétereinek követése és menedzsemntje (ide értve a mérőeszközök állapotát).

Elvárások

  • Műszaki, gépészmérnöki végzettség;
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás;
  • Autóipari és megmunkálási tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Családbarát multinacionális közeg,
  • Szakmai tudásnak megfelelő bérezés,
  • Támogató kollégák, jó munkahelyi légkör.

Előnyök

  • Öntöttvas tapasztalat;
  • Projektvezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Győr

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr