Könyvelő (Budapest)

Budapesti könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Könyvelő

Elvárások:

Pénzügyi-számviteli ügyintézői, illetve mérlegképes könyvelői végzettség, Legalább három éves könyvelői gyakorlat, Számítógép felhasználói szintű ismerete, Jó kommunikáció képesség, ügyfélközpontú hozzáállás, Önálló, felelősségteljes munkavégzés, Alaposság, lelkiismeretes munkavégzés, Precizitás, pontosság, megbízhatóság, Csapatszellem

Előnyt jelent:

Mérlegképes könyvelői regisztráció, RLB 60 Könyvelő program ismerete, SUP Program ismerete

Feladatok:

Vállalkozások teljes körű könyvelése, Analitikus nyilvántartások egyeztetése, Évközi és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzése, Riportok, kimutatások összeállítása, Ügyfelekkel való kapcsolattartás

Amit kínálunk:

Hosszú távú, biztos munkalehetőség, Igényes, jól felszerelt munkahely, kellemes környezet, családias légkör, Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség, Teljes munkaidő, Versenyképes jövedelem, Jó közlekedés, ingyenes parkolás, , Cégünknél nagyon fontos a vidámság, a csapatszellem és a családias légkör!, Ha szeretnél egy vidám csapat tagja lenni és nevetve dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Budapest