Mezőgazdasági mérnök (Kecskemét)

Mezőgazdasági mérnök

Leírás

Kecskeméten lévő, mezőgazdasági gyártó partnerünk részére keresünk mezőgazdasági mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Öntözőrendszer tervezése
  • Növénykultúra termesztéstechnológia meghatározása
  • Műszaki dokumentáció előkészítése kivitelezési projektekhez
  • Információk elemzése, végső megoldások kidolgozása
  • Ügyfelekkel való szoros együttműködés
  • Projektek nyomon követése a fejlesztéstől a megvalósításig

Elvárások

  • Kertészmérnök vagy mezőgazdasági mérnöki diploma
  • 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • MS Office és CAD alapú tervezőprogram használat
  • Öntözőrendszerek tervezésében és/vagy kivitelezésében tapasztalat
  • "B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Új technológia megismerése
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Változatos feladatok
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét