Minőségbiztosítási asszisztens (Kaposvár)

Minőségbiztosítási asszisztens

Minőségirányítási asszisztens keresünk kaposvári üzemünkbe

Feladatok

  • Minőségbiztosítási dokumentumok készítése, módosítása.
  • Közreműködés a beszállítók, alvállalkozók ellenőrzése során.
  • Rendszeres belső audit elvégzése.
  • Adminisztratív segítségnyújtás a rendszeres belső audit elvégzésére.
  • Folyamatosan ellenőrizni a „Minőségirányítási Kézikönyv“ –ben előírtak betartását az adminisztratív területeken, és erről köteles hetente tájékoztatást adni a vezetőjének.

Elvárások

  • Műszaki irányú végzettség (szakirányú vagy gépész)
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Magas szintű Office programcsomag ismeret, (Word, Excel,)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol vagy német nyelvtudás

Ideális jelölt

  • Átlátja a minőségirányítási rendszer feladatait.
  • Képviseli a céget külső/belső auditok alkalmával, illetve a megrendelőkkel való kapcsolattartás során

Kaposvár