Minőségbiztosítási felelős (Kacsóta)

A hirdetés már lejárt!

Feladatok

  • A vállalat minőségirányítási rendszerének fenntartható fejlesztése, valamint minőségpolitikájának és az IFS Food szabvány követelményeinek, HACCP-nek, GMP-nek és GHP-nak gyakorlati érvényesítése, ezekből adódó feladatok koordinálása, minőségügyi teendők ellátása
  • Minőségügyi oktatás, illetve képzés tervezése, szervezése, lebonyolítása
  • Minőséggel kapcsolatos belső és külső dokumentumok elkészítésének, karbantartásának és fejlesztésének irányítása, koordinálása
  • Új termékek gyártásának előkészítése, a minőségirányítási vezető és a termelési vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • Élelmiszertudományi / agrártudományi vagy természettudományi területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeripari minőségellenőrzési tapasztalat
  • Élelmiszer higiénikus tapasztalat középfokú vegyipari (vegyész/vegyésztechnikus), vagy élelmiszer analitikus végzettség
  • Pozitív-, eredményorientált, határozott személyiség
  • Proaktív hozzáállás, folyamatos igény a fejlődésre
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, precizitás

Előnyök

  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Termék-előállító üzemben, minőségügyi területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Értékteremtő feladatok és kihívások egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, és hosszú távú karrierlehetőség Magyarország legnagyobb sajtgyártójánál
  • Versenyképes jövedelem
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz, törzsgárda jutalom
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)

Munkavégzés helye

Kacsóta, Baranya megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szakmai múltja találkozik elvárásainkkal, örömmel várjuk magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Kacsóta