Minőségirányítási asszisztens (Dunakiliti)

Partnerünk egy nemzetközi, élelmiszeripari gyártó cég. Termékeik között számos zöldség és gyümölcs megtalálható, ezen termékek minőségének biztosításához keresik leendő minőségirányítási asszisztens kollégájukat.

Minőségirányítási asszisztens

Feladatok

Minőségirányítási asszisztensként elsősorban a termékek minőségéhez kapcsolódó dokumentációs háttér biztosításában, a belső auditok támogatásában és a vevői reklamációk kezelésében veszel majd részt. Így feladatod lesz a:

  • Termelés rendszeres ellenőrzése
  • Dokumentációk napi szintű vezetése, napi jelentések, statisztikák készítése, változások követése
  • Minőségügyi rendszer szabályozó előírásainak elkészítésében való részvétel
  • IFS, BRC, ISO, HACCP szabványoknak, vevői és hatósági előírásoknak történő megfelelés biztosítása
  • vevői reklamációk kivizsgálása, javaslat javító intézkedések megtételére
  • gyártásra kerülő anyagok vizsgálata
  • késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Termék-, és folyamat fejlesztésben való aktív részvétel

Követelmények

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Legalább középfokú végzettséggel és élelmiszeripari tapasztalattal minőségbiztosítási területen

vagy

  • Élelmiszeripari mérnöki végzettséggel, így akár pályakezdőként is jelentkezhetsz
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással (napi munkavégzéshez szükséges)
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismeretével
  • jó kommunikációs készséggel és analitikus gondolkodásmóddal

Előny

  • IFS, BRC, HACCP ismeretek

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • Releváns tapasztalattal arányos alapbér
  • Cafeteria
  • 100%- os bejárási támogatás
  • Mobiltelefon
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Folyamatos tréningprogramok, továbbképzések és nyelvtanfolyamok
  • Befogadó, nyitott légkör egy megkapó környezetben

Munkavégzés helye

Dunakiliti

Dunakiliti