Minőségirányítási mérnök (Karcag)

Minőségirányítási mérnök

Leírás

Élelmiszeripari partnerünk részére keresünk minőségirányítási mérnök kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Minőségirányítási folyamatok dokumentálása,
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Auditok és ellenőrzések magyar és angol nyelvű előkészítése és lebonyolítása
  • Ellenőrzési tervek elkészítése
  • Minőségirányítási vezető támogatása
  • Minőségellenőrök munkájának szakmai irányítása
  • Munkatársak minőségügyi oktatásának szervezése
  • Gyártáshoz kapcsolódó minőségirányítási munkafolyamatok ellenőrzése
  • HACCP rendszer folyamatos fejlesztése

Elvárások

  • 2-3 év Élelmiszeriparban, minőségirányítási területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • HACCP - rendszer ismerete
  • IFS- rendszerek ismerete
  • Aktív, tárgyalási szintű Angol nyelvtudás (szakmai, kommunikációs szint)
  • MS Office ismeret

Amit kínálunk

  • Változatos feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Karcag

Karcag