Minőségügyi megbízott (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Kis- és középfeszültségű áramváltók gyártására specializálódott elektronikaipari vállalat keresi leendő munkatársát az alábbi pozícióba:

Minőségügyi megbízott

Feladatok

  • Vevői reklamációk feldolgozása, kezelés
  • Minőségügyi feladatok ellátása a futó projektben (szükséges dokumentációk elkészítése, rendszerbe illesztése)
  • Új projektek bevezetésével kapcsolatos minőségügyi feladatok ellátása (APQP,PPAP)
  • Minőségügyi dokumentációk kidolgozása és karbantartása
  • Auditok előkészítése, koordinálása minőségügyi szempontból

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettség és/vagy minőségirányítási szakirányú végzettség
  • Német nyelv aktív tárgyalási szintű ismerete
  • Haladó MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka, pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, terhelhetőség
  • Folyamatos innovatív gondolkodás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem, béren felüli juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség biztosítása naprakész technológia mellett
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét