Minőségügyi mérnök (német nyelv) (Bicske)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi mérnök (német nyelv)

Feladatok

  • Vevői, beszállítói kapcsolattartás;
  • Reklamáció kezelés, javító intézkedések bevezetése;
  • Termelés során keletkezett selejtek elemzése;
  • Nem megfelelő termékek zárolása, utómunkák, válogatási akciók koordinálása és felügyelete;
  • Új termék bevezetések támogatása (APQP);
  • Vevői auditokon való részvétel, azokra való felkészülés;
  • Részt vesz a beszállítók kiválasztásában, értékelésében, együttműködve a Minőségbiztosítási Vezetővel;
  • Kapcsolódó minőségügyi dokumentációk elkészítése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív német nyelvtudás;
  • Minőségügyi technikák ismerete (CP, FMEA, 8D, SPC, PPAP…);
  • Hiba- és selejtelemzési módszerek ismerete;
  • Releváns, legalább 3 év szakmai tapasztalat;
  • Műszaki szemlélet, gondolkodás;

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér;
  • Bejárástámogatás;
  • Családias légkör;
  • Work-life balance.

Munkavégzés helye

  • Bicske

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 (Falucskai Ágnes)

Bicske