Minőségügyi mérnök (Tata)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi mérnök (német nyelvtudással)

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás;
  • Vevői reklamációk kezelése, gyökérok elemzés, javító intézkedések bevezetése;
  • Új termék bevezetésének támogatása;
  • APQP / PPAP folyamat és dokumentáció kezelése;
  • Termék, folyamat és vevői auditok elvégzése, koordinálása;
  • Kapcsolattartás a társ szervezetekkel és külföldi kollégákkal.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minőségbiztosítási területen gyártó vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat;
  • IATF 16949 szabvány ismerete;
  • Legalább középfokú német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt;
  • Kiváló kommunikációs képesség;
  • Jó probléma megoldó készség.

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Összetartó, dinamikus csapat,
  • Motiváló juttatási csomag;
  • Bejárás támogatása.

Előnyök

  • Angol nyelvismeret

Munkavégzés helye

  • Tata

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 472 2689 (Bogdán Attila)

Tata