Minőségügyi mérnök (Törökbálint)

(Törökbálint régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Napi SMT minőségügyi problémák analizálása és megoldása;
  • Megelőző intézkedések bevezetése és felülvizsgálata;
  • Folyamatok fejlesztése;
  • FMEA, Control Plan felülvizsgálata;
  • Minőségügyi dokumentáció kezelése;
  • Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében;
  • 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása;
  • Minőségügyi riportok készítése napi/heti/ havi rendszerességgel.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;
  • FMEA és 8D módszerek ismerete;
  • Felhasználói szintű MS Office Excel és PowerPoint ismeretek;
  • Tanulásra való nyitottság;
  • Dinamikus, lendületes személyiség;
  • Jó csapatjátékos;
  • Nyitottság az új technológiákra;
  • Proaktív gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • WORK-LIFE BALANCE;
  • Versenyképes juttatási csomag, Cafeteria;
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség mérnöki karrierprogram keretében;
  • Ingyenes tréningek;
  • Nemzetközi projektekben való részvétel;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Teljesítmény bónusz.

Előnyök

  • Rugalmasság és nyitottság a változások kezelésére;
  • Gyors váltás a különböző feladatok között.

Munkavégzés helye

  • Törökbálint

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat angol és magyar nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Törökbálint