Munkaügyi asszisztens (Szeged)

Szegedi székhelyű, kozmetikai termékeket gyártó cég keres munkatársat a következő posztra:

Munkaügyi asszisztens

Feladatok

  • Teljes körű munkaügyi adminisztráció / dokumentáció kezelése
  • Együttműködés a külső bérszámfejtéssel (jelenléti ívek feldolgozása, táppénz igazolások, óranyilvántartások)
  • Munkavállalók ki- és belépésének ügyintézése és adminisztrációja
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Béren kívüli juttatás adminisztrációja, beszerzése és kiosztása
  • Törvényi változások követése és betartása
  • Adó- és járulék bevallások, adatszolgáltatások elkészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • A személyzeti vezető mindennapi munkájának támogatás

Elvárások

  • Legalább középfokú TB ügyintézői végzettség
  • Naprakész munkajogi és társadalombiztosítási ismeretek
  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú (jogi vagy gazdasági) végzettség
  • TB kifizetőhelyi tapasztalat

Ha úgy gondolod, hogy Téged keresünk, lelkiismeretes vagy, munkádért 100 %-ban felelősséget tudsz vállalni, töltsd fel fényképes önéletrajzodat már MOST!

Szeged