Munkavédelmi koordinátor (Baranya vármegye)

Munkavédelmi koordinátor

Leírás

Pécs környéki Partnercégünk számára keresünk munkatársat "Munkavédelmi koordinátor" pozícióba:

Feladatok

  • Munka- és egészségvédelemmel kapcsolatos adminisztráció ellátása, havi riportok összeállítása
  • Új berendezések használatba vétele és üzembe helyezése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, hatóságokkal és a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal
  • Munka- és egészségvédelmi tréninganyagok fejlesztése
  • Új és külsös munkavállalók munka- és egészségvédelmi oktatása
  • Folyamatok fejlesztése, kapcsolódó rendezvények szervezése
  • A biztonságos munkavégzés ellenőrzése, munkavédelmi bejárások elvégzése, jegyzőkönyv készítése
  • Részvétel a munka- és egészségvédelmi események kivizsgálásában, javító intézkedések kidolgozása
  • Auditokon való aktív részvétel
  • Munka- és egészségvédelmi költségvetés nyomon követése, eltérések riportolása
  • Benchmarking lehetőségek felkutatása, kezdeményezések és a további fejlődéshez szükséges akciók azonosítása

Elvárások
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office felhasználó szintű ismeret
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Terepi munka vállalása
  • Proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzés, emellett jó csapatjátékos
  • Nyitottság az újdonságokra és a fejlődésre
  • Jó kommunikációs készség és kreativitás
  • Határozott fellépés

Előny:
  • Munkavédelmi- és tűzvédelmi végzettség
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk
  • Modern, speciális technológia
  • Kiemelt bejárás támogatás
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Képzések, előrelépési lehetőség
  • Egészségmegőrzést támogató juttatások (sportolási hozzájárulás, egészségügyi szűrés

Munkavégzés helye

Baranya