Műszaki előkészítő (Pomáz)

Német tulajdonú elektromechanikai részegységeket fejlesztő és gyártó partnerünk csapatának bővítéséhez keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Műszaki előkészítő

Feladatok

- Műszaki előkészítés új termékek bevezetése esetén
- Vevői ajánlatkérések feldolgozása, árajánlatok készítése
- Gyártási technológia kidolgozása, előkészítése a gyártáshoz
- Új termékek bevezetésének aktív támogatása
- Kapcsolattartás az anyavállalat értékesítési és műszaki szervezetével
- Szoros együttműködés a termeléssel, minőségirányítással és termékfejlesztéssel

Követelmények

- Műszaki területen szerzett tapasztalat, vagy tanulmányok (mérnök, technikus)
- Önálló, felelősségteljes, pontos munkavégzés
- Vevőközpontú gondolkodás
- Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
- MS Office felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

- Nemzetközi, stabil vállalati háttér
- Versenyképes jövedelem
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Biztos, hosszútávra szóló munkalehetőség

Munkavégzés helye

Pomáz

Pomáz