Műszaki előkészítő (Budapest)

A KUHN csoport a PALFINGER – a világ legnagyobb hidraulikusdaru-gyártójának képviselője – 10 európai országban, összesen 12 céggel végzi sikeresen a tevékenységét.

Ha szeretne egy 27 éve működő, milliárdos forgalmat lebonyolító cég sikereiből részesedni, a következő pozíciót ajánljuk figyelmébe:

Műszaki előkészítő

Amit kínálunk:

A versenyképes jövedelem mellett, melyhez cafetéria rendszer is társul, szakmai továbbképzésekkel támogatjuk kollégáinkat. A stabil munkáltató háttérnek köszönhetően velünk hosszútávra tervezhet, mi is ezt tesszük kollégáinkkal.

Amennyiben nem rendelkezik az elvárásoknál kifejtett tapasztalattal, de szeretne szakemberré válni, cégünk anyagi támogatást nyújt ehhez és a tárgyi feltételeket biztosítja!

Feladatok:

  • Rakodódaruk és felépítmények tehergépjárműre történő összeépítésének műszaki előkészítése
  • komplett, felépítményezett tehergépjármű előzetes műszaki modellezése
  • rakodódaruk felszerelésének műszaki előkészítése
  • engedélyezési eljárások koordinálása
  • az ügymenet irányítása a tervezéstől a kivitelezésig
  • egyéb szervizfeladatok előkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • min. 3 éve szakmai tapasztalat (G-D-36 Daruk, emelő-berendezések, emelőszerkezetek szakértői jogosultság előny)

vagy

  • motiváció a szakemberré váláshoz, a szakértői jogosultság megszerzéséhez – ehhez cégünk anyagi támogatást nyújt, a tárgyi feltételeket biztosítja

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület

Fényképes önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várunk.

Budapest