Műszaki értékesítő és tanácsadó (Szombathely)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk célja, hogy a kreativitás és a technológia erejét használva töltse meg a világot érzelmekkel és élményekkel. Termékeik országszerte több, mint 32 helyszínen elérhetők, ahol a márka képviselői segítik a vásárlókat a számukra legmegfelelőbb termékek kiválasztásában. Csapatukat most te is bővítheted!

Műszaki értékesítő és tanácsadó

Feladatok

  • Műszaki termékek értékesítése
  • Szakmai segítségnyújtás a vásárlók részére
  • Ajánlatok, akciók ismertetése
  • Polcok rendben tartása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos, aktív vagy passzív tanulói/hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Értékesítési vagy kereskedelmi tapasztalat
  • Érdeklődés a műszaki cikkek iránt

Munkaidő

  • Heti 25-30 óra, rugalmas beosztásban az üzlet nyitvatartási idejében (H-Szo: 9.00 - 19.00, V: 10:00 - 18:00)

Amit ajánlunk

  • Br. 1882 Ft/óra alapbér + értékesítési bónusz
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Belvárosi munkahely

Előnyök

  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely