Műszaki oktató/tréner (Budapest) (Budapest)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Műszaki oktató/tréner (Budapest)

Feladatok

  • Elméleti és gyakorlati műszaki oktatások megtartása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel és a vállalat műszaki társosztályaival;
  • Oktatóanyagok és képzési programok elkészítése;
  • Az oktatási anyagok naprakészen tartása, frissítése;
  • Az oktatások dokumentálása
  • Műszaki tréningek tervezése, szervezése, megvalósítása;
  • Tréningek hatékonyságának elősegítése, fejlesztése, vizsga, teszt anyagok készítése;
  • Külföldi tananyag esetén fordítások elkészítése;
  • Szakmai segítségnyújtás, visszacsatolások a tréningben résztvevők fejlesztéséhez.

Elvárások

  • Hasonló területen – műszaki oktatás vagy tréning – szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Gyártásban vagy közoktatásban szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú műszaki vagy tanári végzettség;
  • Kommunikációs szintű aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office ismeretek;
  • Utazási hajlandóság Magyarországon belül;
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Csapat orientált szemlélet;
  • Erős szervező készség;
  • Precíz, megbízható munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Családias hangulat;
  • Támogató vezetőség és kollégák;
  • Színes feladatok;
  • Nyitottak az új ötletekre, javaslatokra;
  • Versenyképes bér, juttatási csomag (SZÉP kártya, egészségbiztosítás) és céges autó (magánhasználatra is).

Munkavégzés helye

  • Budapest

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budapest