MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (Elektromos/gépész) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ (Elektromos/gépész)

A több mint 1 200 munkavállalót foglalkoztató Nemzeti Sportügynökség Zrt. a hazai és nemzetközi sport minden területén jelen van, mind a sportpolitikában, sportstratégiában és a sportlétesítmények üzemeltetésében.

A Nemzeti Atlétikai Központ (Budapest)

munkatársat keres

FŐBB FELADATOK:

  • Karbantartási ütemterv készítése,
  • Karbantartások (gépészeti és épületgépészeti / gyenge és erősáramú) ütemezése és koordinálása,
  • Projektkoordináció: munkaütemezés és a helyszíni operatív tevékenységek irányítása,
  • Belsős és külsős szakmai egyeztetések,
  • Szolgáltatási munkák ellenőrzése, átvétele,
  • Árajánlatok szakmai elemzése,
  • A szakterülethez tartozó adminisztrációs feladatok ellátása, nyilvántartások kezelése.

AZ IDEÁLIS JELÖLT:

  • Minimum szakirányú középiskolai végzettséggel és érettségivel rendelkezik,
  • MS Office (Excel, Word, Outlook) ismeretekkel rendelkezik,
  • Pontos, precíz és felelősségteljes munkavégzés jellemzi,
  • Hatékonyan kommunikál és együttműködik a munkatársakkal, az alvállalkozókkal és a hatóságokkal,
  • Terhelhetőség, rugalmasság, határozott fellépés jellemzi,
  • Műszaki területen szerzett tapasztalattal rendelkezik.
  • A munkakör betöltése magyar állampolgársághoz, büntetlen előélethez (erkölcsi bizonyítványhoz) és cselekvőképességhez kötött.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Épületgépészet vagy villamos ipari technikumi / főiskolai végzettség,
  • 1-2 éves épületgépészeti vagy villamos kivitelezési tapasztalat (hűtés-fűtés, egyéb légtechnika),
  • AutoCAD tervezői szoftver felhasználó szintű ismerete,
  • 1-2 éves épületüzemeltetésben szerzett releváns tapasztalat,
  • Épületfelügyeleti rendszer ismerete.
  • Villamos alállomás kezelői képesítés,
  • Villamos irányítástechnikai ismeretek.

MIT AJÁNLUNK MUNKATÁRSAINKNAK?

  • Közösségi rendezvényeket és egész évben izgalmas vállalati programokat
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőséget
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását
  • Munkatársi kedvezményeket a Nemzeti Sportügynökség létesítményeiben
  • Meghatározott munkaviszonyban eltöltött idő után járó jutalmat
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomagot (pl. Széchenyi Pihenő Kártya juttatás, monitor előtti munkavégzés esetén éleslátást biztosító szemüveg támogatás, közigazgatási határon kívülről történő napi munkába járás esetén a bérlet 100%-a, munkahelyi bölcsőde, gyermekszületési támogatás)

Amennyiben rendelkezel a szükséges kompetenciákkal, készségekkel, és csatlakozni szeretnél a Nemzeti Sportügynökség Zrt. munkavállalói csapatához, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod a bérigényed és a megpályázni kívánt munkavégzési hely megjelölésével! A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Budapest