Műszaki üzletkötő (16-2723) (Békés vármegye)

A hirdetés már lejárt!

Műszaki üzletkötő (16-2723)

Nemzetközi, innovatív gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, ügyféllátogatásokon való részvétel,
  • Új ügyfelek akvirálása és a meglévőkkel való kapcsolattartás,
  • Árajánlatok kidolgozása,
  • Értékesítési stratégia fejlesztése,
  • Új termékek fejlesztésében való részvétel,
  • Készletek nyomon követése, rendelések leadása,
  • Szerződések előkészítése, riportok készítése a vezetőknek.

Elvárások

  • B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki végzettség (előny: műszaki diploma),
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban is).

Amit kínálunk

  • Céges autó,
  • Home office lehetőség,
  • Széleskörű juttatási csomag (bónuszrendszer, cafeteria, egészségbiztosítás),
  • Stabil, innovatív és biztos háttér,
  • Aktív nyelvhasználati lehetőség.

A munkavégzés helye

Békés vármegye