Key account manager (Budapest)

Adatközpont- és épület technológiával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Key account manager

Elvárások:

Ha arra vágysz, hogy részt vegyél a legújabb adatközponti és épülettechnológiai megoldások értékesítésében és szeretnél egy piacvezető cégnél dolgozni, akkor Nálunk a helyed!

Csatlakozz hozzánk és legyél részese csapatunknak!

A legnagyobb vállalatokkal dolgozunk együtt, korszerű adatközponti és épülettechnológiai megoldásokat kínálunk ügyfeleinknek.,

, Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?,

  • Vállalati bónuszrendszer (vállalati, egyéni, üzletszerzési és teljesítmény alapú bónuszok),
  • Élet-és balesetbiztosítás a próbaidőd letelte után,
  • Laptop, telefon (korlátlan adatforgalom és hívás EU-n belül), céges autó magánhasználati kerettel,
  • Részt veszel éves szakmai képzési rendszerünkben,
  • Dolgozói kedvezményekre tehetsz szert partnercégeinknél 10-25% kedvezményig (vásárlás, szállásfoglalás és egészségügyi szolgáltatóknál),
  • Számíthatsz Ránk programunk keretén belül ingyenes szakértői tanácsadást vehetsz igénybe jogi, pénzügyi és pszichológiai területen,
  • AYCM partnerei vagyunk,
  • Irodai masszázst biztosítunk,
  • Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények,
  • Modern, kellemes munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • Adatközpont technológia értékesítése (tervezés, audit, kivitelezés, karbantartás, üzemeltetés),
  • Komplex gyengeáramú- és biztonságtechnikai (tervezés, kivitelezés, üzemeltetés) projektek felkutatása, elnyerése,
  • Drónos megfigyelőrendszer értékesítése,
  • Releváns piaci-, és ügyfél-információk összegyűjtése, új üzleti lehetőségek kezelése,
  • Kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel,
  • Ügyféligények összegyűjtése megfogalmazása, részvétel a megoldásjavaslatok, testreszabott árajánlat elkészítésében,
  • Megrendelői szerződések kezelése, szerződéskötések előkészítése

Feladatok:

  • Konzultatív értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkezel szolgáltatás/ projekt értékesítésében,
  • Meglévő kapcsolatrendszered van műszaki-, IT-, üzemeltetési vezetők körében,
  • Kiváló meggyőzőképességgel és tárgyalókészséggel rendelkezel,
  • B kategóriás vezetői engedélyed van

Amit kínálunk:

Magabiztosan beszél angolul

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest