Patika- és/vagy orvoslátogató (Budapest)

Gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, orvostechnikai eszközök és étrend-kiegészítők forgalmazásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Patika- és/vagy orvoslátogató

Elvárások:

Hasonló területen szerzett minimum 2 év tapasztalat, Iparági és piaci ismeret, működő ügyfélkapcsolatok a területen, Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezői készség, Ügyfél orientált szemlélet, jó értékesítési készség, Határozott, céltudatos, sikerorientált, kitartó személyiség, Nagyfokú önállóság, megbízhatóság, nyíltság, jó problémamegoldó képesség, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóriás jogosítvány, Saját autó és telefon szükséges, Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent:

Egészségügyi vagy kereskedelmi végzettség

Feladatok:

Meglévő ügyfélkapcsolatok gondozása, fejlesztése, új kapcsolatok kiépítése a célcsoportba tartozó patikákban egész Magyarország területén, A cég termékeinek képviselete, ismertetése, népszerűsítése a mindenkori marketing stratégia és vállalati irányelvek mentén, A területi értékesítési célok, tervek teljesítése, A patikai és orvosi ügyfelek rendszeres, tervszerű látogatása, szakmai tájékoztatása, A termékek és POS anyagok patikai megjelenésének fejlesztése, rendelések felvétele, Az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása, Piaci információk folyamatos figyelemmel követése, rendszeres jelentési kötelezettség

Amit kínálunk:

Versenyképes, motiváló juttatási csomag, Fix + jutalék, Megbízási jogviszony, , Megbízóról:, A Protexin és a Bio-Kult termékcsalád, valamint a Gynophilus termékek kizárólagos forgalmazójaként cégünk 25 éve dolgozik az élvonalban a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmények, étrend-kiegészítők és orvostechnikai eszközök értékesítése terén. Bővülő csapatunkba keressük legújabb kollégánkat Patika- és/vagy orvoslátogató pozícióba Magyarország területére., , Csatlakozzon hozzánk!

Budapest