Törzskönyvi adatkezelési munkatárs (Budapest)

Törzskönyvi adatkezelési munkatárs

Leírás

Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Otthonosan mozogsz az informatikai rendszerek üzleti oldali specifikációinak elkészítésében? Szeretsz koordinálni, csapatban dolgozni és több, különböző területtel kapcsolatot tartani? Ha igen, lehet, hogy pont Téged keresünk partnerünk Törzskönyvi adatkezelési munkatárs pozíciójába!

Partnerünknél egy olyan csapat tagja lehetsz, ahol számíthatsz a többiekre és mindent, ami szükséges, megtanulhatsz! Csak a nyitottságod szükséges hozzá!

Feladatok

  • Rendszerek tesztelésével és validálásával kapcsolatos feladatok ellátása (MS Project, PhRISMA, Sharepoint).
  • Adatbázisok karbantartása, adminisztrátori feladatok ellátása, a felhasználók támogatása.
  • Az adatbázisokról szóló oktatóanyagok elkészítése, bemutatása.
  • Prezentációk, táblázatok, felhasználói igényspecifikációk készítése.
  • Excel táblázatok és SQL szűrések készítése, adatok tisztítása, töltése és ellenőrzése.
  • Törzskönyvi adatok szolgáltatása a társosztályok részére.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a külső tanácsadó cégekkel.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség.
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás.
  • Magabiztos, felhasználói szintű informatikai ismeretek rendelkezel (pl.: MS Office programok, törzskönyvezési dokumentációs szoftverek, Sharepoint, MS Project).
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat.
  • Precizitás, jó problémamegoldó és együttműködési képesség.
  • Nyitottság és „can do” attitűd.

A kiválasztás során előnyként értékeljük:
  • Informatikai felsőfokú szakképesítés.
  • Természettudományos végzettség (pl.: gyógyszerész, vegyészmérnök, vegyész, biológus, biomérnök stb.).
  • Gyógyszeripari/vegyipari iparági ismeretekkel.

Amit kínálunk
  • Magyarország egyik vezető gyógyszeripari vállalatánál szerezhetsz tapasztalatot.
  • Munkád során rengeteg hasznos ismeretségre tehetsz szert.
  • Partnerünk családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Rugalmas munkaidő-beosztásban dolgozhatsz és részleges távmunka lehetőséget is biztosít számodra partnerünk.
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van partnerünknél.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodájuk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel vár Téged.
  • Saját óvodájuk és bölcsődéjük is van.
  • Nyaranta Balaton-parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek között fogorvos és bőrgyógyászat).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot is biztosít partnerünk munkavállalóinak.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest