Műszakos Minőségügyi Csoportvezető (Komárom)

Kayser Automotive Hungária Kft. Beszerzőt keres.

A hirdetés már lejárt!

A Kayser Automotive Systems már évek óta megbízható fejlesztője és szállítója az autóipari cégeknek. A Kayser cégcsoport által gyártott és kínált kiváló minőségű, motortérbe beépíthető alkatrészek (mint pl. levegőcsatornák, szelepek, csatlakozók, szűrők, motor vezetékek) ismertek szinte minden európai, ázsiai és amerikai autóipari gyártó és beszállító cég számára.

MŰSZAKOS mINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

FELADATOK:

  • 14-15 fős csapat munkájának irányítása, koordinálása (folyamatellenőrök, végellenőrök)
  • A szakmai munka műszakos koordinálása
  • Műszakon belül döntéshozatal minőségügyi kérdésekben, eszkalációja a felelős mérnök felé
  • Gyártás támogatás a helyes minőségtechnikák alkalmazásában
  • Támogatja a kiszállítások időben történő teljesülését
  • A folyamat- és végellenőrök szakmai kompetenciájának fejlesztése
  • A műszakon belüli erőforrások felügyelete, hatékony elosztása
  • A kitűzőtt minőségi célok követése, szükség esetén terv készítése a minőség javítására

ELVÁRÁSAINK:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat
  • Számítógép felhasználói ismeret (Word, Excel, Outlook, Power Point)
  • Minimum 1-2 év csoportvezetői tapasztalat

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK:

  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Minőségorientált gondolkodásmód
  • Stressztűrés
  • Empátia
  • Megoldásorientált gondolkodásmód

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos munkahely, hosszú távú karrierlehetőség
  • Képzés-fejlesztés
  • Kiemelkedő juttatási rendszer; Cafeteria
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
Komárom