Német nyelvű bér-, munkaügyi ügyintéző (Mezőkövesd)

A hirdetés már lejárt!

A Modine piacvezető autóipari beszállítóként, világszerte a legtekintélyesebb szakértőnek számít a hőcserélő technikában. A céget 1916-ban Racine-ban (USA) hozták létre, az alapítás egy egyedülálló sikertörténet kezdete volt. A konszern világszerte 10.000 munkavállalóval áll a vevői rendelkezésére első osztályú, csúcstermékek gyártásával és nemzetközi ügyfélszolgálattal. Magyarországi gyárunk 1991-óta sikeresen üzemel Mezőkövesden, 2008-ban pedig az európai gyártókapacitás bővítésével zöldmezős beruházásként újabb termelő egység indult Gyöngyösön.

Német nyelvű bér-, munkaügyi ügyintéző

Mezőkövesdi HR csapatunk erősítéséhez keresünk, Német nyelvű bér-, munkaügyi ügyintéző munkatársat

Feladatok:

  • Németországi egységünk bérszámfejtésének betanulása
  • Munkavállalók be- és kiléptetése
  • Dolgozók törzsadataiban és a munkaviszonyukban bekövetkező változások kezelése
  • Munkavállalók időadatainak karbantartása
  • Kapcsolattartás a német kollégákkal telefonon és elektronikus úton
  • Kapcsolattartás német hatóságokkal
  • Kimutatások és statisztikák készítése
  • Jogszabályváltozások kapcsán felmerülő feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Magas szintű német nyelvismeret
  • Legalább középfokú gazdasági végzettség
  • Magyar bér-, TB ügyintéző végzettség
  • Több éves magyar bérszámfejtési és TB ügyintézői szakmai tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Tanulási hajlandóság
  • Haladó Excel ismeretek

Előny:

  • SAP HR modul ismerete
  • SAP bérszámfejtési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő és munkavégzési hely lehetősége
  • Szakmai és személyes fejlődés lehetőségének biztosítása
  • Kiemelkedő bérezés, juttatási csomag
  • Munkábajárás támogatása törvényen felüli mértékben
  • Önálló, komplex, felelősségteljes munkakör

Ha szívesen csatlakozna a Modine Hungária csapatához, várjuk szakmai önéletrajzát, a jelentkezem gombra kattintva vagy a 3400 Mezőkövesd Lövői út 35. postacímre.

Mezőkövesd