Német nyelvű üzleti adminisztrátor (Budapest)

A business administrator pozíció üzleti folyamatokat támogat, több területen is, pénzügy, HR vagy customer service, egy 10-15 fős csapat tagja lennél és egy nagyobb, akár globális operáció része

Német nyelvű üzleti adminisztrátor

Feladatok

Mik lennének a feladataid?

  • Üzleti adminisztráció vállalatirányítási rendszerben
  • Bejövő e-mailek, telefonok megválaszolása
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és velük való együttműködés
  • A problémás üzleti ügyek felgöngyölítése, használhatod az eszed és a kreativitásod, hogy megoldd a problémát
  • Reportok, kimutatások készítése, excel varázslóként csodás táblázatok létrehozása

Követelmények

  • Folyékony angol és német nyelvtudás, a nyelvvizsga nem elvárás, a lényeg, hogy tudd használni a mindennapi életben ezeket a nyelveket
  • Diploma vagy 3 éves hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Pályakezdőket is várunk és már tapasztalattal rendelkező jelentkezőket
  • A lényeg, hogy légy nyitott az újdonságokra, udvarias az üzleti partnerekkel, és támogasd a kollégáidat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség és napi kihívások
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • Heti 1 vagy 2 nap Home Office
  • Támogató vezetők, barátságos csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest