.NET/C# fejlesztő (Budapest)

29 éve stabil, folyamatosan növekvő háttérrel, AAA Bisnode minősítéssel rendelkező cég

.NET/C# fejlesztő

munkatársat keres II kerületi irodájába.

Feladatok

  • A fenti területeken fejlesztési feladatok önálló megoldása
  • Részvétel a szoftverfejlesztés valamennyi fázisában: tervezés, specifikációkészítés, megvalósítás, dokumentálási feladatok, hibaelhárítás.
  • Szerver és kliens oldali fejlesztés
  • Adatbázisok kezelése és optimalizálása
  • Új projektekben való részvétel és meglévő keretrendszerrel már futó projektekben való részvétel
  • Webservice-ek készítése SOAP

Elvárások

  • .NET C# és MS SQL területeken szerzett gyakorlat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Képesség önálló- és csapatban való munkavégzésre
  • Strukturált és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Szakmai dokumentációs szintű angol nyelvismeret

Előnyök

  • PHP, JavaScript, Azure DevOps gyakorlat vagy ismeret

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai kihívás
  • vidám, fiatal csapat
  • hosszú távú stabil munkalehetőség
  • könnyen megközelíthető munkahely
  • fix bérezés

Munkavégzés helye

Budapest, II. kerület

Küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Budapest