Oktatást támogató gyakornok (Debrecen)

Mind-Diák Szövetkezet

Debreceni partnercégünk fő tevékenységei közé tartozik a magas színvonalú műszaki tanácsadás és műszaki tevékenységek szakmai tamogatása, akár idegen nyelven is.

Oktatást támogató gyakornok

Feladatok

  • A magyar munkavállalók oktatása során angol nyelvű tolmácsolási segítség biztosítása a munkavállalók és az oktató részére
  • Az oktatási anyag fordítása magyarra
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Betöltött 18. év
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office programok ismerete

Munkaidő

  • Heti 30-40 órában júliusban és augusztusban

Amit kínálunk

  • Bruttó 2000 Ft/óra diákbér
  • Amíg nem vagy 25 éves SZJA mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 2000 Ft lesz
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Nyári diákmunka-lehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki területen folytatott tanulmányok, műszaki érdeklődés
  • Saját gépjármű

Munkavégzés helye

Debrecen

Debrecen