Online beszerző (Üllő)

Partnerünk az ország egyik vezető kereskedelmi lánca, mely több száz üzlettel működik országszerte. Vállalatuk elkötelezett a folyamatos innováció mellett, és szakértő csapatuk napról napra arra törekszik, hogy kiváló szolgáltatást nyújtson ügyfeleiknek. Jelenleg a beszerzési csapatuk bővülése miatt keresünk online kereskedelemben jártas beszerző kollégát akár azonnali kezdéssel!

Online beszerző

Feladatok

  • Online készlet- és ellátási lánc menedzsment
  • Termékválaszték folyamatos fejlesztése és bővítése az ügyfél igények szem előtt tartásával
  • Aktív részvétel a piaci trendek elemzésében, jelentések készítésében, versenytársak tevékenységének monitorozásában
  • Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás, beszerzési feltételek és akciók ártárgyalása
  • Online piactér minőségének fejlesztésében való aktív részvétel
  • Együttműködés más osztályokkal (kiemelten a webshop üzemeltetéssel)

Követelmények

  • Online kiskereskedelem területén szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági/kereskedelmi végzettség
  • Legalább középszintű angol nyelvismeret
  • Határozott kommunikáció, önálló munkavégzés, kimagasló problémamegoldó és kooperációs készség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség marketing szakirányon
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Komplex juttatási csomag: 13. havi fizetés, dolgozói kedvezmények, egészségbiztosítás, munkaeszközök és céges autó (magánhasználatra is)
  • Rugalmas munkavégzés, home office biztosítása
  • Izgalmas munkakör változatos feladatokkal, kellemes munkahelyi légkörrel
  • Befogadó, támogató kollégák és emberközpontú vállalati háttér
  • Folyamatos fejlődési és továbbképzési lehetőség, vállalati rendezvények

Munkavégzés helye

Üllő

Üllő