Online Marketing gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk a Carussel egy dinamikusan működő online marketing ügynökség, mely több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a piacon. A cég elhivatottan segíti a vállalkozások növekedését és digitális jelenlétük erősítését különböző innovatív digitális megoldásokkal.

Online Marketing gyakornok

Feladatok

  • Landing oldalak készítése és frissítése
  • Komplett kampányok és kampány részek feltöltése, elkészítése és módosítása
  • Riportok véglegesítése előre megadott szempontok és számadatok alapján
  • Az online marketing csapat napi szintű munkájának támogatása
  • Kölcsönös elégedettség esetén további izgalmas feladatok várnak Rád, annak függvényében, hogy mely területeken/feladatokban szeretnél jobban elmélyülni

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív tanulói jogviszony
  • Középfokú, aktív angolnyelvtudás
  • Kiváló írásbeli kommunikációs képesség
  • Érdeklődés az online marketing területe iránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban
  • Heti 20-40 órában
  • A munkavégzés helyszíne Budapest, 2. kerülete vagy otthonról megegyezés szerint

Amit kínálunk

  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Órarendhez rugalmasan illeszthető diákmunka
  • Hosszú távú gyakornoki lehetőség
  • Br. 1840 Ft/óra
  • Hibrid munkavégzés

Előnyök

  • Francia, német, olasz, lengyel vagy bármelyik másik EU-tagország hivatalos nyelvének kommunikációsképes ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest II.

Budapest