Operatív beszerző (Budaörs régió) (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Operatív beszerző (Budaörs régió)

Feladatok

  • Termelési alapanyagok rendelése, rögzítése és azok nyomon követése, eszkalációk kezelése;
  • Szállítások ütemezése, szervezése, nyomon követése;
  • Optimális készletszint fenntartása a folyamatos anyagellátás biztosítása mellett;
  • Alapadatok rögzítése és karbantartása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Beszállítókkal kapcsolatos adminisztráció (tanúsítványok, kérdőívek);
  • Beszállítók teljesítményének nyomon követése;
  • Riportok, kimutatások készítése.

Elvárások

  • Beszerzés területén szakmai tapasztalat, előnyösen gyártó/termelő vállalatnál;
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség;
  • Szóban is kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség, magabiztos fellépés;
  • Precíz munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Work-life balance;
  • Heti 2 nap home office;
  • Cafeteria;
  • Melegétkezési lehetőség;
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok;
  • Irodai munkarendhez igazított céges buszjáratok: Budapest, Érd, Tatabánya és Székesfehérvár irányából/bejárási támogatás.

Előnyök

  • SAP ismeret;
  • Autóipari tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy, Budaörs

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Budaörs