Stratégiai üzletvezető (Budapest)

Magyarország legnagyobb sportklubja keresi csapatába Stratégiai üzletvezetőjét aki a kereskedelmi tevékenységek menedzsmentje mellett komoly figyelmet fordít a folyamatok koordinálására a klub shopjában.

Stratégiai üzletvezető

Feladatok

  • Személyi állomány meghatározása
  • Shop struktúrájának kialakítása
  • HR feladatok ellátása
  • Heti, havi, negyedéves célok meghatározása
  • Készlet és forgalom monitorozása
  • Napi operatív feladatok menedzselése, delegálása
  • Shop arculatának meghatározása
  • Web Shop koordinálása, marketinggel együttműködve
  • Marketing anyagok egyeztetése
  • Új termékek hirdetése, kampányok és akciók szervezése
  • Éves megrendelések tervezése, szállítások menedzselése
  • Viszonteladókkal kapcsolattartás, szerződéskötés
  • Termékpaletta és áruforgalmi rendszer korszerűsítése
  • Összefoglalók készítése, tájékoztatás

Követelmények

  • Releváns tapasztalat vezetői pozícióban kereskedelmi területen
  • Rendezvények szervezésében, projektek vezetésében, koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Komplex, átfogó látásmód, mely analitikus és üzleti szemlélettel is párosul
  • MS Office programok (főleg Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és szervezési képesség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzésre való képesség, igényesség
  • Rugalmasság, nyitottság, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Támogató, összetartó, barátságos csapat
Budapest