Operátor (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Operátor

Leírás

TALÁLD MEG NÁLUNK ÚJ MUNKAHELYED!

JELENTKEZZ HOZZÁNK MOST ÉS LÉGY TE IS CSAPATUNK TAGJA!

SZOMBATHELYI partnercégünk részére keresünk kollegákat OPERÁTOR munkakörbe 2-3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Operátor

Feladatok

  • Gépek és berendezések kezelése
  • Az üzemen belüli alkatrészellátás biztosítása
  • FIFO betartása
  • Megelőző karbantartási tevékenységek
  • A berendezés kisebb üzemzavarainak felismerése és megszüntetése
  • Az eredmények megállapítása és dokumentálása
  • A folyamatos gyártás minőségének ellenőrzése, minőségének biztosítása
  • Képességeinek, tapasztalatainak megfelelően a munkáltató által rábízott feladatok elvégzése
  • A munkaterületén, illetve az üzem egész területés a fegyelem megtartása, a rendről és a tisztaságról való gondoskodás
  • Folyamatos jobbítási folyamat
  • A cég által előírt munkaruha mindennapi viselése

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás
  • Számítógépes alapismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatások: havi és féléves prémium, cafeteria
  • HELYKÖZI ÉS HELYI KÖZLEKEDÉS 100%-OS TÉRÍTÉSE
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-372-33-71-es telefonszámokon!

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely