Operátor állás Szombathelyen! Azonnali kezdés! (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Operátor állás Szombathelyen! Azonnali kezdés!

Leírás

Egyszerű, betanított munkát keresel? Akkor nálunk a helyed!

Jelentkezz most, le ne maradj! A jelentkezéshez ÖNÉLETRAJZ szükséges!!!

SZOMBATHELYI partnercégünk részére keresünk kollegákat OPERÁTOR munkakörbe 2-3 MŰSZAKOS munkarendbe.

Feladatok

  • Gépek és berendezések kezelése
  • Gyártás minőségének biztosítása és ellenőrzése
  • Gyártási eredmények megállapítása és dokumentálása

Elvárások
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Sikeres tesztírás
  • Számítógépes alapismeret

Amit kínálunk
  • Versenyképes jövedelem és kiemelt juttatások: havi és féléves prémium, cafeteria
  • HELYKÖZI ÉS HELYI KÖZLEKEDÉS 100%-OS TÉRÍTÉSE
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta munkakörnyezet

Az önéletrajzot a [email protected] e-mail címre várjuk!

Egyéb információk

+36 92 510 581

Telefon

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely