OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES (Budapest)

Egyetemünk a Pázmány Péter Katolikus Egyetem Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő egyházi fenntartású felsőoktatási intézménye. Sokrétű képzési rendszerünkkel a hagyományos ismereteken túl, az innovatív megújulásra törekszünk.

Bér-és Munkaügyi Osztályunk működésének támogatására keresünk képzett és motivált munkatársat, budapesti munkavégzéssel

OSZTÁLYVEZETŐ-HELYETTES

Amiért érdemes csatlakozni hozzánk:

  • Izgalmas, felelősségteljes feladatok várják
  • Inspiratív, nyitott, támogató és családias közeg fogadja nap mint nap
  • Válsághelyzet esetén is stabil hátteret biztosítunk
  • Versenyképes cafatéira kerettel számolhat
  • Tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkavégzési hely
  • Fontos számunkra a munka és a magánélet egyensúlya

Amivel foglalkozik nálunk egy osztályvezető-helyettes:

  • Legfontosabb feladata a Bér- és Munkaügyi osztályvezető munkájának támogatása és a hatékony munkavégzés segítése az alábbi területeken:
  • Teljes körűen munkaügyi, bérszámfejtési és TB kifizetőhelyi feladatokat szakmailag irányítja, ellenőrzi, iratkezelést felügyeli, iratmintákat, szabályzatokat aktualizál
  • Főkönyvi feladásokat elkészíti és egyezőségeket biztosít, közreműködik a költségvetéshez és zárszámadáshoz szükséges adatszolgáltatás elkészítésében
  • Adóhatósági kötelezettségek előírás szerinti teljesítésének szakmai felügyeletét biztosítja
  • Béren kívüli juttatások adminisztrációját koordinálja, felügyeli
  • Külföldi munkavállalókkal, megbízottakkal kapcsolatos hatósági ügyintézést ellátja
  • Adatszolgáltatási kötelezettségeket teljesít a vezetés, a hatóságok (pl.: KSH) és a Fenntartó részére
  • Közhiteles nyilvántartások adatfelelősi feladatait látja el (pl. Felsőoktatási Információs Rendszer)

Amit elvárunk Öntől:

  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek – igazolt gyakorlattal
  • Legalább 5 éves munkatapasztalat bér- és munkaügyi, illetve TB kifizetőhelyi feladatok területén
  • Közgazdasági, továbbá bér- és munkaügyi szakmai végzettség
  • Legalább 3 éves vezetői gyakorlat
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, rendszerszemléletű gondolkodás
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség.

Ami a munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • felsőoktatásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • NEXON rendszer alapos ismerete

Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerület (Kálvin tértől pár perc sétára)

A szakmai pályáját bemutató önéletrajzát, a bruttó fizetési igénye megjelölésével, a motivációs levelével együtt várjuk.

Budapest