Pályakezdő diplomás - építőmérnök (Miskolc)

Pályakezdő diplomás - építőmérnök

Feladatok

A 2 éves gyakorlati időszakot, illetve a szükséges ismeretek megszerzését követően:

  • elkészíti az éves munkaprogramokat, vágányzári terveket
  • összeállítja a munkaerő, anyag- és eszközigényeket
  • egyeztet a megrendelő képviselőivel
  • elkészíti a havi munkaterveket, vágányzári és sebességkorlátozási terveket
  • irányítja, ellenőrzi az alvállalkozók tevékenységét
  • kapcsolatot tart a külső beszállítókkal, kivitelezőkkel
  • meghatározza az árajánlat kéréshez, megrendelésekhez a műszaki tartalmat
  • részt vesz a döntés előkészítésben
  • részt vesz a munkaterület- és műszaki átadás- átvételi eljárásokon, organizációs eljárásokon, kapcsolatot tart a megrendelő illetékes képviselőjével
  • elkészíti a munkavégzés előkészítés során a technológiai és koordinációs intézkedési terveket
  • tervezi, figyeli az önköltségi adatokat, kiállítja a megrendelőket
  • részt vesz az esetleges baleset vizsgálatban
  • törekszik az önköltség csökkentésére, megteremti a gazdaságos munkavégzés feltételeit a minőségi munkavégzés megtartása mellett
  • ellenőrzi az elszámolások dokumentációit
  • felülvizsgálja a műszaki terveket
  • működteti a minőségirányítási rendszert
  • minden rendkívüli eseményt, rendellenességet az elvárható időn belül jelent közvetlen felettese részére
  • részt vesz az előírt képzéseken

Elvárások

  • állami felsőfokú iskolai végzettség (építőmérnök)
  • pályakezdők jelentkezését várjuk (maximum 1 év szakmai tapasztalat)

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes havi jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • szakértő mentort, aki végigkísér gyakornoki utadon
  • alapbér: Bsc diploma esetén Br. 433.000 Ft, Msc diploma esetén Br. 478.000 Ft
  • Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatás
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulás
  • SZÉP - kártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • Munkavállalói Ajánlási Program pénzjutalommal

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Miskolc

Miskolc