Főépítészi referens (Gyál)

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

Gyáli Polgármesteri Hivatal

Főépítészi Iroda

pályázatot hirdet Közszolgálati jogviszony (Kttv.) keretében

FŐÉPÍTÉSZI REFERENS

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok):

  • A vagyongazdálkodási, az egyéb hatásköri feladatok ellátásában való közreműködés, illetve az önkormányzati főépítész munkájának segítése.
  • Az Önkormányzat Képviselő-testülete vagyongazdálkodási munkájának segítése, döntéseinek előkészítése: ingatlanhasznosítással, önkormányzati tulajdonosi hozzájárulás igénylésével kapcsolatos teljes körű döntés- előkészítés, a döntések végrehajtása; a vagyonkataszteri nyilvántartás vezetése; termelésből történő kivonási és belterületbe vonási ügyek intézése; egyéb ingatlan-nyilvántartási (földhivatali) ügyintézés.
  • Segíti a főépítészi feladatok ellátását: nyilvántartás vezetése, adminisztráció, helyettesítés.
  • Segíti a főépítészi irodavezető egyéb feladatainak ellátását: szakhatósági eljárás, belföldi jogsegély, illetve tájékoztatás keretében véleményezi az egyéb eljárásokban a településrendezési eszközöknek történő megfelelést, továbbá az azzal való összhangot; a Dél-Pest Megyei Víziközmű Szolgáltató Zrt-vel (DPMV Zrt- vel) kötött bérleti – üzemeltetési szerződés alapján keletkezett feladatok ellátása (kapcsolattartás, teljesítésigazolások kiadása, gördülő fejlesztési terv (GFT) készítésének koordinálása).

Betöltendő állás jogviszonya: Közszolgálati jogviszony (Kttv.)

Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Gyál

A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Juttatások szabályozói: Gyál Város Önkormányzat rendeletei: Az egységes szerkezetű 19/2010.(XII.22); és a 2/2024.(I.30); ill. Gyál Város Jegyzőjének 15/2020. sz. utasítása. A próbaidő 6 hónap. A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szabóné Kovács Anikó a Főépítészi Iroda vezetője nyújt a 29/540- 958-as telefonszámon. Várjuk Rozgonyi Erik címzetes főjegyzőhöz címzett pályázataikat. Tárgy: Főépítészi referens.

A pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát fenntartjuk.

Pályázati feltételek, előnyök

Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
  • Vagyonnyilatkozattételi eljárás lefolytatása
  • Erkölcsi bizonyítvány

Elvárt végzettség/képesítés:

- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA), Építészet és várostervezés, Felsőoktatásban szerzett építész-, építő-, kertészmérnök szakmacsoportokba tartozó, gazdaságtudományi, agrár szakképzettség

Egyéb pályázati feltétel meghatározása:

  • orvosi alkalmassági vélemény
  • a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. tv. (Kttv.) 84-85. §-a alapján ne álljon fenn összeférhetetlenség,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Word, Excel, Internet használat)

Egyéb pályázati előnyök:

  • közigazgatási szakvizsga megléte
  • szakmai tapasztalat

A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • motivációs levél
  • fényképes önéletrajz (87/2019.(IV.23) Korm.rendelet 1 sz. melléklete alapján
  • adatkezelési nyilatkozat
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • végzettséget, szakképesítést igazoló okiratok másolata

A pályázat benyújtásának határideje: 2024.04.30. 00:00

A pályázat elbírálásának módja: Az elbíráló a pályázatok megtekintése után dönt a pályázók meghallgatásáról. A pályázók az eredményről az elbírálást követően értesítést kapnak. A pályázat benyújtásának tényét és annak tartalmát az adatvédelmi előírásoknak megfelelően kezeljük.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024.05.13. 00:00

Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.05.14.

Gyál