Pénztáros (Szombathely)

A Praktiker Kft. 20 áruházával jelentős szerepet tölt be a magyarországi barkácspiacon.

Céljaink eléréséhez keresünk

szombathelyi áruházunkba

PÉNZTÁROS

munkatársat.

Feladatok:

  • A vásárló által vásárolt termékek vonalkódjának egyenkénti leolvasása
  • A fizetendő összeg gép segítségével történő meghatározása, az áru ellenértékének átvétele
  • A vásárló kérésére ÁFA-s számla kiállítása
  • A kasszák és azok környékének rendben tartása
  • Leolvasás közben az áruk ellenőrzése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Az adott szakterületen és/vagy kereskedelmi területen szerzett gyakorlat
  • Vevőorientáltság
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, kitartás, megbízhatóság

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete (német, angol, orosz)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Béren kívüli egyéb juttatások, támogatások
  • Szakmai képzéseken való részvétel

Amennyiben Ön jó kommunikációs és szervezőkészséggel rendelkezik, pontos és megbízható, valamint érdekli a fenti pozíció, fényképes önéletrajzát – doc. vagy pdf. formátumban – a pozíció megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Praktiker Áruház 9700 Szombathely, Rozsnyó u. 1.

Szombathely