Pénztáros (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg, PVC-padló, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában van jelen, az áruházakban, illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát. A gyors fejlődés, bővülés miatt keresünk

Pénztáros

kollégát kecskeméti áruházunkba.

Téged keresünk, ha:

  • informatikai eszközöket szívesen használsz a munkád során
  • Igényes, bizalmat keltő a megjelenésed
  • precíz és önálló vagy
  • pénzkezelés nem okoz gondot

Feladataid lesznek:

  • pénztár kezelés
  • számla készítés
  • adminisztratív feladatok ellátása

Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek majd a munkádban:

  • pénztárgép ismerete
  • kereskedelmi tapasztalat
  • Axapta rendszer ismerete

Amiben számíthatsz ránk:

  • bejelentett munkaviszony, versenyképes bérek
  • forgalom utáni jutalék
  • cafetéria
  • stabil, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
  • szakmai továbbképzések, oktatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Kecskemét