Pénzügyi Asszisztens (Szombathely)

Pénzügyi Asszisztens

Leírás

Gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Feladatok

  • Data Center használata (anyag létrehozás, módosítás, leképezés)
  • Számlázás (IC, disztribútor, konszignáció) DN, CN kiállítása
  • Bankkivonatok kezelése (kimenő és beérkező fizetések könyvelése, allokálás)
  • Vevői kintlévőségekhez kapcsolódó adminisztráció
  • Beérkező szállítói számlák nyilvántartása, könyvelése
  • Banki utalások előkészítése, rögzítése
  • Hitelek, befektetések adminisztrációja, könyvelése
  • Bejövő és kimenő posta kezelése
  • Havi zárással kapcsolatos feladatok ellátása (fokozatos betanítás után)
  • Pénzügyi vezető asszisztálása

Elvárások

  • Angol nyelvtudás (minimum A2)
  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági vagy gazdasági informatikus végzettség
  • Haladó szintű Microsoft Office, Excel ismeretek
  • Megbízhatóság, pontosság, csapatmunka

Előny:

  • SAP/S4HANA ismeret
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adótanácsadói végzettség
  • Azonnali kezdés lehetősége

Amit kínálunk

  • Határozott idejű munkaviszony: 2,5 év
  • Sokrétű, kihívást jelentő feladatok
  • Inspiráló, családias munkakörnyezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező multinacionális cégnél

Munkavégzés helye

Szombathely

Szombathely